تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

برگزاری يازدهمين كنفرانس بين المللي حفاظت و اتوماسيون در سيستم هاي قدرت

   یازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت در روزهای ۲۷ دی ماه (کارگاه های آموزشی) و ۲۸ و ۲۹ دی ماه ۱۳۹۵ (ارائه مقالات و سخنرانی ها) توسط انجمن مهندسين برق و الكترونيك با همكاري دانشكده مهندسي برق دانشگاه علم و صنعت ايران و قطب علمي اتوماسيون و بهره برداري سامانه قدرت با هدف رشد و توسعه دانش فناوري در زمينه حفاظت و اتوماسيون شبكه هاي قدرت برگزار می شود.

  تاكيد كنفرانس در بخش كارگاه ها بر جنبه هاي آموزش هاي كاربردي و به روز و در بخش مقالات و سخنراني ها بر جنبه هاي كاربردي، راهبردي و توسعه اي است كه از سودمندي خاص براي صنعت برق كشور برخوردار شوند.

  براي اولين بار دبيرخانه كنفرانس به منظور قدر داني از تلاش هاي علمي و تحقيقاتي استادان و دانشجويان دانشگاه هاي كشور از پايان نامه ها و رساله هاي برتر در زمينه حفاظت و اتوماسيون سيستم هاي قدرت قدرداني مي نمايد. متقاضيان مي توانند با دبيرخانه كنفرانس به نشاني info@ipaps.ir مكاتبه و اطلاعات لازم را دريافت نمايند.

  دبيرخانه كنفرانس در راستاي معرفي توان ملي در حفاظت و اتوماسيون صنعت برق به منظور معرفي توانمندي طراحي و مهندسي كشور در زمينه حفاظت و اتوماسيون صنعت برق، جلساتي را با همين عنوان و درحضور مديران صنعت برق كشور طراحي و پيش بيني نموده است.

  شركت هاي داخلي كه در زمينه حفاظت و اتوماسيون در صنعت برق فعاليت دانش بنيان دارند براي ارائه دستاوردها و توانمندي هاي خود در چارچوب اين جلسات و در قالب هاي مالتي مديا مي توانند با سنديكاي صنعت برق  و يا با دبيرخانه كنفرانس تماس حاصل نمايند.

  حضور چهره های برجسته دانشگاهی داخلی و خارجی بعنوان سخنرانان این کنفرانس

  حضور پرفسور Vladimir  terzije  در اين كنفرانس براي ايراد سخنراني و برگزاري كارگاه هاي آموزشي با تبادل يافته هاي علمي و پزوهشي و كاربردي وی، موجب اثر بخشي كنفرانس در راستاي اهداف پيش بيني شده خواهد گرديد. اطلاعات رزومه اين محقق برجسته در سايت كنفرانس قابل دسترسي است.

  دکتر شهرام منتصر كوهساري، استاد تمام سيستم هاي قدرت از دانشكاه صنعتي امير كبير، دكتر عسكريان ابيانه از دانشگاه امير كبير، دكتر محمود رضا حقي فام استاد دانشگاه تربيت مدرس و معاون هماهنگي توزيع توانير و دكتر مجتبي خدر زاده از دانشگاه شهيد بهشتي جهت سخنراني در يازدهمين كنفرانس بين المللي حفاظت و اتوماسيون در سيستم هاي قدرت بعنوان سخنرانان حضور خواهند داشت.

   مهندس همايون حائري مدير عامل شركت مديريت شبكه، داوود فرخزاد معاون برنامه ريزي و نظارت بر امنيت شبكه برق ايران نيز در يازدهمين كنفرانس بين المللي حفاظت و اتوماسيون در سيستم هاي قدرت  به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

  حامیان برگزاری يازدهمين كنفرانس بين المللي حفاظت و اتوماسيون سيستم هاي قدرت

  در جلسه مشتركي كه كميته برگزار كننده كنفرانس با معاونت و مديران هماهنگي توزيع توانير كه در هفتم مهرماه برگزار گرديد، پس از توضيحات دبيرخانه در خصوص برگزاري متفاوت كنفرانس در اين دوره و چگونگي مشاركت مستقيم اساتيد برجسته و در حوزه هاي حفاظت و اتوماسيون، امید است با پيگيري هاي جدي بخش معرفي توان ملي در اين حوزه ها، دستاورد مورد نظر را داشته باشد.

  محمود رضا حقي فام  ضمن اعلام حمايت همه جانبه از كنفرانس، دستور هماهنگي هاي لازم براي پررنگتر شدن بخش كارگاهي به زير مجموعه خود صادر نمود.


  این مطلب تا کنون 102 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : كنفرانس ,حفاظت ,اتوماسيون ,قدرت ,صنعت ,سيستم ,زمينه حفاظت ,يازدهمين كنفرانس ,المللي حفاظت ,دبيرخانه كنفرانس ,توزيع توانير ,برگزاری يازدهمين كن ,
  برگزاری يازدهمين كنفرانس بين المللي حفاظت و اتوماسيون در سيستم هاي قدرت

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 1 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر